Lastetuba

TTG lastetuba on laste lühiajaliseks hoidmiseks ettevalmistatud ruum (B-korpus, kabinet B202) koos järelvalvega. Teenus on meie õppijatele tasuta, et nad saaksid koolitööst osa võtta. Tegemist on mängutoaga, mistõttu puudub seal pesemise võimalus.

Aja broneerimiseks toimi järgnevalt:

1. Ava järgnev link ja broneeri endale sobiv aeg (NB! üks õppija saab broneerida kuni 3h ühe päeva kohta):  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSchjkUgO7ZHEncbMddfiPO9ZU7mIXQmIwQTVC2cO7CSY4w69Q/viewform
  2. Vajadusel paki kaasa toit (meil on külmik ja mikrolaineahi) ja vajadusel mähkmed, vahetusriided jms;
  3. Veendu, et laps on terve, sest haigusnähtudega lapsi me vastu ei võta.
  4. Tulge broneeritud ajaks ruumi B202 (aulast mööda, koridori lõppu).

Kui soovid juba broneeritud aega tühistada, siis kontakteeru meiliaadressil  reio@tg.edu.ee  või kooli üldnumbril (kui muudatus selgub viimasel hetkel) 661 2958.

TTG lastetuba on Tallinna Täiksasvanute Gümnaasiumi ja ESF projekti “Teisel ringil targaks 2 (Tallinna Täiskasvanute Gümnaasium)” rahastusel valminud ruum.