Lastetuba

TTG lastetuba on laste lühiajaliseks hoidmiseks ettevalmistatud ruum (B-korpus, kabinet B202), kus järelvalvet pakub meie kooli õpetaja. Teenus on meie õppijatele tasuta, et nad saaksid koolitööst osa võtta. Tegemist on mängutoaga, mistõttu puudub seal pesemise võimalus.

Aja broneerimiseks toimi järgnevalt:

1. Ava järgnev link ja broneeri endale sobiv aeg (NB! üks õppija saab broneerida kuni 3h ühe päeva kohta):  SIIN;
  2. Vajadusel paki kaasa toit (meil on külmik ja mikrolaineahi) ja vajadusel mähkmed, vahetusriided jms;
  3. Veendu, et laps on terve, sest haigusnähtudega lapsi me vastu ei võta.
  4. Tulge broneeritud ajaks ruumi B202 (aulast mööda, koridori lõppu).

Kui broneerimissüsteemist ei leia endale vajalikku aega või  või tekib täpsustamist vajavaid küsimusi, siis kontakteeru meiliaadressil: reio@tg.edu.ee

Kui soovid juba broneeritud aega tühistada, siis kontakteeru meiliaadressil  lastetuba@tg.edu.ee  või kooli üldnumbril (kui muudatus selgub viimasel hetkel) 661 2958.

TTG lastetuba on Tallinna Täiksasvanute Gümnaasiumi ja ESF projekti “Teisel ringil targaks 2 (Tallinna Täiskasvanute Gümnaasium)” rahastusel valminud ruum.