Kutse kõrghariduspäevale „Õpi Tartus!“

Hea gümnasist! 

20. jaanuaril kell 9.30–15.00 kutsuvad kuus Tartu kõrgkooli Sind inspireerivale kõrghariduspäevale „Õpi Tartus!“, mis toimub veebis. Tule tutvuma Tartu Ülikooli, Eesti Maaülikooli, Kaitseväe Akadeemia, Eesti Lennuakadeemia, Tartu Kõrgema Kunstikooli Pallase ja Tartu Tervishoiu Kõrgkooli õppimisvõimalustega! 

Päeva jooksul saad osa konverentsist, kus esinevad motiveerivad esinejad ja toimuvad kaasahaaravad vestlusringid noortele olulistel teemadel. Samuti võid osaleda põnevates töötubades, mis aitavad mõista erialade sisu. Keskendume küsimustele, mida edasi õppida ja kuidas teha õige erialavalik. Sul on võimalus esitada kõrgkoolide esindajatele, sealhulgas tudengitele kõikvõimalikke küsimusi õppimise ja üliõpilaselu kohta. 

 Vestlusringides jagavad nii tudengid kui ka vilistlased oma kogemusi ja nõuandeid, kuidas valida õige eriala ja hiljem leida erialane töö. Eraldi räägime ka aktiivsest üliõpilaselust ja sellest, kuidas võtta õpingutes maksimum ja samal ajal ikka õppetööle keskenduda ja mitte läbi põleda. Põnevad ettekandeid teevad oma eriala tipud. Päeva juhib näitleja Sander Rebane. 

Registreerimine konverentsile ja töötubadesse on alanud. Kohtade arv on piiratud. Registreerunud õpilastele on üritus tasuta ning üritust on võimalik järele vaadata kaks kuud pärast toimumist. 

 Tutvu päevakavaga ja registreeru aadressil https://opitartus.ee/. 

Kohtumiseni 20. jaanuaril!