Kunstiajaloo MOOCid

Hea õppija!

Kui sul on puudu kunstiajaloo I (10. klassi) või II (11. klassi) kursuse hinne, oled kunstiajaloos üksikaineõppija või tahad kursusehinnet parandada, siis järgnev info on sulle.

5. oktoobril 2020 algab kunstiajaloo I kursuse ja 12. oktoobril kunstiajaloo II kursuse iseseisev 8-nädalane veebikursus (ehk MOOC-kursus). Kogu õppematerjal on kursusel olemas, õppijana teed teste, esitad ühe ülesande ja hindad kaasõppija oma. Kursusehinde saamiseks tuleb õpetaja juurde tulla ainult üks kord, et kirjutada essee (teemad on kursusel olemas) ja tunda pildi järgi ära kümme kunstinäidet. Lõpuülesannete sooritamiseks on aega kaks nädalat peale 8-nädalase iseseisva õppe lõppu. Kogu kursuse vältel võid igal hetkel minult kui õpetajalt abi küsida, tehnilistes küsimusteks on toeks haridustehnoloog Ave Soekov.

Iseseisev veebikursus sobib ka praegu kunstiajaloo kursust läbivatele 10. ja 11. kl õppijatele, kes töö vm põhjustel regulaarselt tunnis käia ei saa, samuti motiveeritud õppijatele nendest klassidest, kellel kunstiajalugu tuleb tunniplaani alles teisel poolaastal.

Kunstiajaloo I kursusel (10. kl kursus) osalemiseks registreeri ennast  https://bit.ly/33nLhWz.

II kursusel (11. kl kursus) osalemiseks registreeri ennast  https://bit.ly/3m3rROT .

Õpetaja Sigrid Abiline

Kui tahad küsida lisa, kirjuta sigrid@tg.edu.ee või astu läbi klassist 116