Oktoober 2023

05.10.Ekskursioon Vargamäele. Sügisene Vargamäe ekskursioon õppijatele on muutunud meie koolis pikaajaliseks traditsiooniks ning juba mitmeid aastaid järjest korraldab seda meie eesti keele õpetaja Lea Vaaderpall.
06.10.Käisime õpetajate päeva tähistamas Fotografiskas, kus saime koos giidiga külastada kolme eripalgelist näitust.   Hiljem oli kõigil soovijatel võimalus veel omal käel pikemalt süveneda  ja nautida väljapanekuid.
11.10.Toimus Tallinna Raekojas maakondlik tunnustamissündmus, kus meile kooli endisele õppijale Margo Oks´ale anti üle Tallinna Aasta õppija 2023 tiitel.
11.10.Oli meil külas kiropraktik Priit Kõrve, kes viis läbi töötoa „Lõdvestavad ja lihaspinget vähendavad harjutused“. Kiropraktik õpetas ja näitas ka praktiliselt ette, kuidas hoida end tervemana, kui igapäevaseks töövahendiks on arvuti või mõni nutiseade.
12.10.Õpitund 2023. Seekord õppisime matemaatika õpetaja Ella Šved´i juhendamisel lahendama jaapani ristsõnu.
16.10.Vastasime ajalooõpetaja Vadim Rõugu eestvedamisel Tallinna vanalinna põnevaid paiku.
16.10.Oli meil külas Tartu Ülikooli õppejõud Tiina Kraav, kes õpetas origami voltimist läbi matemaatika. Voltimas olid nii õppijad kui õpetajad ning kõigile valmistasid suurt rõõmu voltimise tulemusena valminud erinevad kujundid.
17.10.Matemaatika õpetaja Koela Malkina andis nõu õppijatele-lapsevanematele, kuidas abistada oma last matemaatilise mõtlemise arendamisel.
31.10.ETKA Andras korraldas tugispetsialistidele ja õpetajatele  seminari “Ärevushäirega täiskasvanu toetamine haridussüsteemis”, millest ka meie kooli kaks õpetajat  osa võtsid.
31.10.Õppijatele mõeldud seminar “Enesejuhtimine ja suhtlemisoskus”, kus osalesid meie õpilasesinduse kolm liiget.