November 2023

November-detsember

14.11 Karjääripäev õppijatele, mille korraldas 10.E1 klassi õppija Madis Kormik. Karjääripäeval oli külas Katrin Lust, kes tutvustas karjäärivõimalusi teletöös. Sõjaväepolitsei tutvustas nii oma tööd kui varustust ja autot. Johan-Erik Kõlar, kes on õppinud klaverit ja iseseivalt ITd rääkis endast ja tutvustas oma tööd Euroopa Kosmoseagentuuris IT valdkonnas. Päeva lõpetas kiirabi töötaja, kes tutvustas karjäärivõimalusi kiirabis.

29.11 Loeng õppijatele teemal „Korgijook“ Loengus tutvustati, mis on korgijook ja selle kõrvalmõjud, kuidas kaitsta ennast ja teisi ning kuidas käituda hädaolukorras.

29.11 ja 30.11 ETKA Andras korraldas täiskasvanutele üldharidust pakkuvate õppeasutuste esindajatele ja personalile arendusseminari. Teemadeks oli ChatGPT ja tehisintellekt. Kokku osales seminaril meie koolist 13 töötajat.

11.12 Jõulukontsert õppijatele ja õpetajatele. Allan Jakobi (akordion) ja Andreas Lend (tšello) esitasid kauneid meloodiaid nii tuntud eesti autoritelt kui mujalt maailmast. Kontserdile järgnes kohvilaud.

19.12 Giidiga ekskursioon töötajatele Niguliste kirikus. Järgnes jõuluvastuvõtt kohvik/restoranis Mood