Märts – Juuni

08.03.Aasta õpetaja välja kuulutamine. Seekord valiti õppijate poolt järgmistes kategooriates parimateks õpetajateks: Eda Tuvikene – kõige parem ainetunni õpetaja; Jekaterina Orlova – kõige lahkem ja vastutulelikum õpetaja; Ave Soekov – kõige motiveerivam õpetaja.
13.03.-17.03.Eesti keele nädal ja emakeele päeva tähistamine. Selle nädala raames avati õpetaja Rita Metsmakeri eestvedamisel traditsiooniline luuleelamuse näitus ning õpetajad said oma teadmisi kontrollida läbi viktoriini.
22.03.Kohtumine ajaloolase ja õppejõu David Vseviov´iga.
29.03.Õppekäik õppijatega Soome Suursaatkonda õpetaja P. Meresma eestvedamisel.
04.04.-07.04.Matemaatika ainenädala raames toimusid viktoriinid nii õppijatele kui õpetajatele.
06.04.Õppekäik õpetajatele SA Kultuuri- ja hariduskeskus Viimsi Artiumisse.
13.04.Arendusseminar täiskasvanutele üldharidust pakkuvate õppeasutuste juhtkondadele Tartus.
08.06.-09.06.Tallinna Täiskasvanute Gümnaasiumi ja Tallinna Vanalinna Täiskasvanute Gümnaasiumi ühine traditsiooniline koolitus- ja kultuurireis Viljandisse.
21.06.Põhikooli lõpuaktus.
21.06.Gümnaasiumi lõpuaktus.