Konsultatsioonid

 ETKNR
1
09.00
09.45
 
Ajalugu 310
Mai Kahru


2
09.55
10.40
Ajalugu 310
Mai Kahru
Eesti keel 411
Kristiina Väärmann
 Eesti keel 414
Eveli Torma
 
3
10.50
11.35
Arvutiõpe 417
Kert Lokotar-Reimann
Eesti keel 411
Lea Vaaderpall
Majandusõpe 204
Ülle Tiido
Uurimistöö vormistus 301
Anneli Veeborn
Eesti keel 411
Kristiina Väärmann
Eesti keel 413
Rita Metsmaker
Elukestev õpe B201
Terje Alandi
Matemaatika 115
Eda Tuvikene
Majandusõpe 204
Ülle Tiido
Soome keel 404
Piret Meresma
Uurimistöö vormistus 301
Anneli Veeborn
Vene keel 303
Jekaterina Orlova
Vene keel 313
Marika Kirsanov
 Eesti keel RE 411
Kristiina Väärmann
4
11.45
12.30
Matemaatika 113
Ella Sved
Matemaatika 115
Eda Tuvikene
Inglise keel 206
Andra Tomberg
Matemaatika 115
Eda Tuvikene
Matemaatika 115
Ella Sved
Perekonnaõpetus 404
Piret Meresma
Uurimistöö vormistus 301
Anneli Veeborn
Vene keel 313
Marika Kirsanov
Geograafia 304
Reimo Rivis
Eesti keel RE 411
Kristiina Väärmann
5
13.00
13.45
Eesti keel 414
Eveli Torma
Füüsika 306
Urve Koppel
Inglise keel 210
Anne Kull
Matemaatika 113
Koela Malkina
Muusika 108
Anneli Surva
Vene keel 303
Jekaterina Orlova
Füüsika 306
Urve Koppel
Keemia 407
Endla Koppa
Muusika 108
Anneli Surva
Ajalugu 116
Sigrid Abiline
Elukestev õpe B201
Terje Alandi
Keemia 405
Maret Tammik
Eesti keel RE 411
Kristiina Väärmann
6
13.55
14.40
 Ajalugu 312
Neeme Randrüüt
Inglise keel RE 210
Anne Kull
Matemaatika 113
Koela Malkina
Eesti keel 414
Lea Vaaderpall
Muusika 108
Anneli Surva
Bioloogia 405
Maret Tammik
Uurimistöö vormistus 301
Anneli Veeborn
Eesti k teise keelena RE 414
Eveli Torma
7
14.50
15.35
Ajalugu 116
Sigrid Abiline
Keemia 304
Natalja Nugis
Eesti keel 414
Lea Vaaderpall
Inglise keel RE 210
Anne Kull
Matemaatika 115
Ella Sved
Ajalugu 116
Sigrid Abiline
Eesti keel 413
Rita Metsmaker
Eesti k teise keelena RE 414
Eveli Torma
Saksa keel 315
Asta Vaal
8
15.45
16.30
Keemia 108
Ave Soekov
Füüsika 204
Alda Raidmaa
Matemaatika 116
Julia Melsas
Eesti keel 411
Kristiina Väärmann
Füüsika 204
Alda Raidmaa
Kunst 109
Kert Lokotar-Reimann
Eesti keel 413
Rita Metsmaker
 
9
16.40
17.25
Keemia 108
Ave Soekov
Bioloogia 405
Maret Tammik
Matemaatika 116
Koela Malkina
Inglise keel 212
Sergo Johanson
Vene keel 204
Anna Lipintsova
Inglise keel 206
Andra Tomberg
Inglise keel 210
Anne Kull
Saksa keel 315
Asta Vaal
 
10
17.35
18.20
Elukestev õpe B201
Terje Alandi
Inglise keel 206
Andra Tomberg
Matem kitsas RE 115
Eda Tuvikene
Eesti keel 411
Marika Õispuu
Matem lai RE 115
Ella Sved
  
11
18.30
19.15
 Eesti keel 414
Eveli Torma
Matem kitsas RE 115
Eda Tuvikene
Vene keel 303
Jekaterina Orlova
Matem lai RE 115
Ella Sved
  
12
19.25
20.10
   Saksa keel 315
Asta Vaal
 
13
20.15
21.00